Kariéra

Hardware engineer

Roper Engineering s.r.o. je výzkumná a vývojová společnost podporující R&D aktivity ostatním firmám patřící společnosti Roper Industries Inc., USA. Společnost sídlí ve Vědecko-technologickém parku v Ostravě – Pustkovci (za kolejemi VŠB Ostrava). V současné chvíli společnost zaměstnává přes čtyři desítky pracovníků. Do mladého týmu hledáme vhodného kandidáta splňující níže uvedené dovednosti a znalosti:

Náplň práce:

Požadujeme znalosti v následujících oborech:

Nabízíme:

Firmware developer

Požadujeme:

Nabízíme:

Testovací technik

Pracovní náplň:

Hlavním úkolem testovacího technika bude návrh testování, ověřování, popřípadě úprava ovladačů CCD kamer společnosti Photometrics/ QImaging.

Bude nutné implementovat procesy testování, vytvářet testovací aplikace, provádět testy, vytvářet zprávy o průběhu testů, detekovat chyby, navrhovat a provádět změny současného kódu, řešit možné technické problémy testovacích CCD kamer

Požadujeme znalosti a dovednosti:

Nabízíme:

V případě, že máte zájem o tuto pracovní pozici, zasílejte Vaše životopisy na adresu:

Roper Engineering s.r.o.
Building/budova Struers
Výstavní 3374/40a
70200 Ostrava
Czech Republic
info@roper.cz
Tel. +420 558 889 924
Roper Engineering
2015 All right reserved to Roper engineering s.r.o.
Created by RKiS.cz - Internet services
robot